«ДЕНЬ ВИШИВАНКИ 2021»

День Вишиванки — яскраве, життєдайне та улюблене свято мільйонів українців. Щороку цього дня вся Україна, а також кожен куток планети, де живуть українці, одягають своі найкращі вишиванки.

Увесь день наша школа майоріла яскравими кольорами та оригінальними орнаментами,  вихованці та педагоги прийшли  у вишиванках. Така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну, освіченість та духовну свідомість.

Протягом дня було проведено безліч виховних бесід даної тематики, під час  яких діти більше дізналися про історію української вишивки, про значення кольорів та символів, про те, що кожному регіону України притаманна своя вишивка. Учні школи декламували вірші, співали пісні про Україну, малювали вишиванкові візерунки  та фотографувались біля фотозони та брали участь у майстер-класах по вишиванню. Позитивні емоції,  гарний настрій та почуття гордості переповнювали школярів та педагогічний колектив.