“Про учнівський електронний квиток”

Шановні батьки, на виконання доручення заступника голови Київської міської державної адміністрації В. Мондриївського від 23.02.2021 № 6441 до протоколу доручень від 10.02.2021 № 005-08, напрацьованих під час наради з питань цифровізації освітнього процесу та системи освітнього менеджменту у 2021 році, здійснюються заходи щодо забезпечення учнів закладів загальної середньої освіти (далі – ЗЗСО) міста Києва електронними учнівськими квитками.

За інформацією комунального підприємства «Головний інформаційно-обчислювальний центр», можливість замовлення, оплати електронного учнівського квитка та валідації даних забезпечено в електронній системі за посиланням https://scard.kyivcity.gov.ua (далі – Система).

↓↓↓

https://scard.kyivcity.gov.ua

Замовлення та оплата електронного учнівського квитка здійснюється батьками дитини або особами, що їх заміщують. Відповідальна особа ЗЗСО підтверджує дані про особу дитини в Системі.

Замовникам квитків, облікова картка дитини яких відсутня в базі «Реєстр дітей», буде надано пропозиція звернутися до відповідного закладу освіти за допомогою електронної пошти. Листи від замовників надходитимуть на адресу електронної пошти закладу освіти в домені КМДА, що потребує регулярної перевірки поштових адрес ЗЗСО