Заходи до Дня захисників і захисниць України

До Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва, Дня української повстанської армії (УПА), Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці  – у спеціальній школі №9, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, сприянню подальшому зміцненню патріотичного духу, були проведені такі заходи:

* Єдиний урок «Слава героям України!», метою якого стало формування в учнів розуміння понять: «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», почуття щирої поваги і вдячності до захисників України;

* «Козацькі забави», учасники  брали активну участь в різних конкурсах, демонстрували свою кмітливість та вміння в естафетах;

* Виховні заходи, проведені вихователями у групових кабінетах для учнів 1-12 класів.

* Виставка літератури бібліотекарем школи.

Учні та педагогічний колектив спеціальної школи № 9 міста Києва щиро бажає захисникам України сил і здоров’я, щастя і благополуччя, мужності і стійкості!