“Звучи, рідна мово!”

21 лютого 2020 року до Міжнародного дня рідної мови вчителі української мови та літератури спеціальної школи-інтернату N9 міста Києва підготували та провели для учнів 5-12 класів єдиний урок на тему: «Звучи, рідна мово!». До заходу долучилася вся шкільна родина. Відкриття святкового уроку розпочалося з легенди про Україну, яку розповіли учні школи. Здобувачі освіти повторили нові правила українського правопису, згадали українські прислів’я та приказки, а найталановитіші учні мали змогу подарувати своїм улюбленим поетам та письменникам вірші та вплели для них квіти в український віночок. Учні глибоко шанують мову та прагнуть удосконалювати свої знання з різних розділів мовознавчої науки.Мова – запорука існування народу. Нашому поколінню випало складне і відповідальне завдання – відродити українську мову, українську державність, націю. І ми повинні твердо усвідомити, що це – наш святий обов’язок, і за нас цього ніхто не зробить.