Тиждень безпеки дорожнього руху.

У нашій школі у період з 13-17 травня відбувається Тиждень безпеки дорожнього руху. Сьогодні педагоги Фролова І.Ю. та Брикіна О. М. підготували та провели для учнів 5-12 класів урок дорожньої грамоти: “Безпека на дорозі – безпека життя”.
Бібліотекарем школи була підготовлена книжкова виставка з безпеки дорожнього руху.
Існують певні правила, які допомагають людині уникнути лиха. Ось деякі з них:

1. Ходити по тротуарах і пішохідних доріжках, дотримуючись правої сторони.

2. Узбіччям ходити тільки тоді, коли немає іншого безпечнішого шляху. При цьому йти тільки назустріч руху транспорту і в світлу пору доби.

3. Перед тим, як починати перехід через дорогу, вулицю, зупиніться і приготуйтеся до переходу.

4. Перетинати проїзну частину по позначених пішохідних переходах. Суворо виконувати сигнали світлофора і регулювальника.

5. Йти, а не бігти через дорогу.

6. Переходити дорогу тільки на зелене світло. Перш, ніж зійти з тротуару на проїзну частину, переконатися, що транспорт зупинився.

7. На жовтий сигнал світлофора переходити дорогу заборонено, але, якщо він з’явився, коли ви вже почали перехід, чекайте зеленого сигналу на середині дороги, в жодному разі не намагайтеся бігти назад або вперед. Якщо ж ви вже перейшли середину дороги, спокійно закінчуйте перехід.

8. Не виходити на проїзну частину з-за транспорту, що стоїть. Водій, який об’їжджає автомобіль, вчасно може вас не побачити та раптово загальмувати.

9. Коли станеш велосипедистом, дотримуйся правил їзди на велосипеді.

Пам’ятайте, правила дорожнього руху оберігають ваше життя! Постійно дотримуйтесь їх!