День української писемності та мови

9 листопада українці у всьому світі відзначають надзвичайно важливе свято – День української писемності та мови.

Учні спеціальної школи № 9 не залишилися осторонь і приєдналися до святкування.  09 листопада в День української писемності та мови вчителі української мови та літератури школи Дубровська-Мостова О.Ю., Соловйова І.В., Вторенко Л.Г. провели з учнями святкові уроки, на яких ознайомили дітей з історією свята, пригадали норми і правила нового українського правопису, переглянули відеоролик цікавих фактів про українську мову, виконали тренувальні вправи.

Заснування Дня української мови – це лише проголошення благородної мети, а справжня настанова нам, українцям, шанувати рідне слово, любити рідну мову і вивчати її  протягом усього життя!

Вчімо українську та шануймо її!