Жіноче свято – 8 Березня!

З першими теплими подихами весни приходить до нас жіноче свято – 8 Березня! Цей день знаменує ніжність і красу, тепло й добробут, любов і ласку. Адже все найсвітліше та найпрекрасніше в нашому житті пов’язують передусім з жінками.
Саме для них у приміщенні актової зали школи 5 березня 2020 року учні та педагоги організатори підготували святковий концерт. Розпочала свято та привітала чарівних жінок директор школи Світлана Богданівна Горенкова.
Із своїми сердечними привітаннями приєдналися представники Академії Служби Безпеки України. Учні школи та курсанти Академії СБУ виконували пісні, танці, театральні сценки. А на завершення усі присутні мали змогу насолодитися неперевершеним «Віденським вальсом».