Заходи до Дня пам’яті жертв Голокосту та Дня пам’яті Героїв Крут в спеціальній школі № 9

З метою збереження національної пам’яті, формування патріотичних почуттів дітей та учнівської молоді в школі пройшли заходи до Дня пам’яті жертв Голокосту та Дня пам’яті героїв Крут з 24 січня по 28 січня 2022 року. Були проведені виховні години:

«Голокост: не забути, не простити», «Голокост – уроки пам’яті», «Пам’ятаємо трагічні події». Пройшли презентації «Жертви Голокосту», «Бабин Яр – трагедія народу України». Виховні заходи: «Бій під Крутами 29 січня 1918 року», виховні години: «Бій під Крутами – національна історична пам’ять…», Виховні бесіди: «104 роки бою під Крутами. Причини і наслідки», «Бій під Крутами: героїзм і трагедія нашої історії». Також для учнів проходив перегляд фільмів до Дня пам’яті Героїв Крут та Дня пам’яті жертв Голокосту. Урок історії: «Бій під Крутами. Події Української революції  1917-1921 років», де вчитель історії Брикіна О.М.  організувала перегляд уривків з документальних фільмів.