Вони тримали за нас небо

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості,  розвитку бажання стати гідними громадянами України у спеціальній школі № 9 міста Києва з 14 по 18 лютого 2022 року було проведено цикл заходів.

Так відбулися:

• виховні години на теми «Герої Небесної Сотні», «День памяті Героїв Небесної Сотні», «Герої не вмирають», «За Україну,за її волю», «Їх подвиг пам’ятатимемо завжди», «Будемо гідні славі героїв», «Небесна сотня-то в серцях вогонь, він гаряче палав за Україну», «Хто вони герої минулого і сьогодення?», «Герої не вмирають», «Небесна Сотня. Вони боролися за єдність України», «Ангели майдану»,  «З Україною в серці», «Майдан – символ національної гідності»;

• перегляд документальних фільмів, присвячених подвигу Героїв Небесної Сотні;

• дитячі малюнки  «Будь-якій війні скажемо: «Ні!».

Герої не вмирають! Так ми говоримо про тих, хто віддав своє життя за Україну, за гідне буття українців, за кращу долю своїх дітей та онуків, усіх наступних поколінь. І, звичайно, вони вічно житимуть у наших серцях, у нашій пам’яті. Вони – Герої Небесної Сотні.

Горить свіча і пам’яті сльоза, Додолу з неї краплями стікає, Земля ридає, плачуть небеса, Майдан Героїв з почестю ховає. Їх взяв Господь, щоб ангелом в раю В його садах довічно проживати, Вони завжди залишаться в строю, Про них народ пісні буде співати. Небесна сотня білих журавлів, Душа, яких летить під небесами, Ніхто із Вас вмирати не хотів, Хай вічна пам’ять лишиться за вами… Сьогодні туга душу розпина, Багато з вас в коханні не признались, Надворі скоро втішиться весна, Чому ж її ви, хлопці, не діждались?.. Горить свіча і пам’яті сльоза, Додолу з неї краплями стікає, Земля ридає, плачуть небеса, Героїв Україна пам’ятає.. Слава Україні! Героям Слава!

(Богдан Пісний “Ангели Майдану”)