Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З метою проведення профілактичної роботи серед учасників освітнього процесу щодо дотримання правил безпечної поведінки, формування вміння прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій, прищеплення навичок обережної поведінки в надзвичайних ситуаціях та бережливого ставлення до збереження свого здоров’я, життя та життя оточуючих, підняття рівня інформаційно–просвітницької роботи з питань безпечної життєдіяльності учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану у школі було проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності «Обережно: небезпека!».
В ході Тижня класними керівниками та вихователями були проведені виховні бесіди, вікторини, розробки пам’яток дій у кризових ситуаціях.
Основна мета проведення «Тижня знань основ з безпеки життєдіяльності» – допомогти сформувати у здобувачів освіти свідоме ставлення до свого життя і здоров’я, оволодіти основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров’я поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій.
Відповідно до тематики Тижня було проведено заходи:
* бесіда «Стій! Увага! Йди!» (1-4 класи);
* бесіда «Дорога до школи» (5-7 класи);
* виховні години: «Це повинен знати кожен. Надання першої домедичної допомоги» (9-10класи);
* аукціон ідей «Що означає безпека»;
* творчі уроки з біології та предмету основи здоров’я;
* вікторина щодо знань правил пожежної безпеки (5-9 класи);
* вікторина в малюнках «Обережно! Небезпека!»;
* ознайомлення батьків з алгоритмом дій під час виникнення надзвичайних ситуацій.
Проведена робота була змістовною, корисною, цікавою. Діти показали достатній рівень знань з правил безпеки життєдіяльності.