Тиждень Міжнародних жестових мов та Міжнародний день глухих людей

З нагоди Міжнародного тижня жестових мов та Міжнародного дня глухих людей в школі були проведені цікаві заходи: мовно-ілюстративні вікторини, на яких всі учні активно розвивали вправність у перекладі на жестову мову текстів та у зворотньому перекладі. На книжковій виставці, яку організувала бібліотекар школи Єрмолаєва В.В., учні та вчителі ознайомилися з відповідною літературою. Вчитель української жестової мови Грінченко І.С. та вчитель історії Брикіна О.М. провели відкритий урок для учнів середньої школи на тему: «Історія виникнення жестової мови».                                                                                                                  Розпочався урок виконанням Гімну України у супроводі жестового перекладу.
Учні початкової школи брали участь у конкурсі малюнків та у відтворенні абетки жестової мови.
Міжнародний тиждень жестової мови закінчився, але ніколи не закінчиться розвиток і популяризація української жестової мови.