Призупинення освітнього процесу в спеціальній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів №9 міста Києва

Введення у Києві протиепідемічних заходів та обмежень для запобігання коронавірусу передбачає призупинення освітнього процесу в школі-інтернаті з 12 березня, але навчання не припиняється.

До уваги учасників освітнього процесу!

Виконання навчальних планів освітніх програм може здійснюватися шляхом використання різних форм дистанційного навчання:

•  асинхронне навчання: учасники освітнього процесу не спілкуються у режимі реального часу, а обговорюють окремі етапи роботи через Інтернет-ресурси та інші засоби дистанційної комунікації:

• Еmail  дистанційне навчання  здійснюється через листування учителя і учнів через мережу Інтернет. Класичний варіант E-mail навчання передбачає отримання учнем щоденних у один і той же час поштових повідомлень, що містять невелику кількість текстового матеріалу та перевірочні питання до нього. По завершенні періоду дистанційного навчання учню надаються перевірочні завдання, що складені з питань, які надавалися під час вивчення окремих фрагментів матеріалу;
  • навчання на платформах соціальних мереж

Для цього у обраній соціальній мережі (Google+, FaceBook тощо) створюється окрема група (коло, спільнота), на якій учитель розміщує навчальні матеріали. Це можуть бути як його власні матеріали, так і матеріали інших авторів з теми, що розміщені в Інтернеті, або у тій же соціальній мережі. Учням пропонується ознайомитися з цими матеріалами і написати до них коментар на задану тему (можуть бути як однакові, так і різні) і встановленого обсягу;

•  синхронне дистанційне навчання вимагає від учасників освітнього процесу одночасної присутності у віртуальному середовищі хмарного сервісу або програми. Здійснюється шляхом організації одночасної зустрічі учасників навчання через різноманітні сервіси для on-line спілкування (Skype, Google Talk, спільні документи).

В спеціальній-школі інтернаті І-ІІІ ступенів №9 міста Києва організація навчання під час призупинення освітнього процесу буде проводитися у формі дистанційне навчання (E-mail дистанційне навчання).

Завдання для самостійного опрацювання навчального матеріалу розміщено в рубриці  «Дистанційне навчання»  (http://school9.kiev.ua/?page_id=1312)

З 16 березня 2020 року телеканалом ТРК «Київ» 2 години ефірного часу буде відведено для проведення телеурків: 4 телеуроки по 30 хвилин з різних предметів спрямовано першочергово для учнів випускних 10-х та 12-х класів. Слідкуйте за програмою.

У рамках роботи Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка буде організовано та проведено наступні заходи:

1. Для учнів 5-11(12) класів буде проведено вебінар «Як навчатися дистанційно? Відкриті ресурси». Відеозапис якого буде  розміщено на порталі ІППО та ДОН
  2. ІППО створено каталог електронних освітніх ресурсів для учнів та вчителів urok.ippo.kubg.edu.ua. Для вчителів, які не мають можливості організувати дистанційне навчання самостійно, буде запропоновано надіслати уроки, матеріали, посилання для розміщення на ресурсі.
  3. Для учнів 5-9 (10) класів на сайті  kievoit.ippo.kubg.edu.ua  розміщено уроки з курсу інформатики, в тому числі профільного рівня навчання інформатики для 10-11 класів з програмування.
  4. Для вивчення окремих тем з української мови та математики учням 11 класів будуть організовані щотижневі вебінари.
  5. На сайті «Столичний центр відкритої освіти vo.ippo.kubg.edu.ua  розміщено відкриті електронні освітні ресурси для дистанційного навчання учнів.
  6. Для педагогів та учнів на сайті ІППО буде створено блог консультацій з впровадження дистанційного навчання.