День працівника освіти в школі-інтернаті №9

02 жовтня 2019 року в нашій школі, спільно з Академією Служби Безпеки України, відбувся святковий захід до Дня працівника освіти під назвою «Танці з вчителями», 2-й сезон. Конкурс оцінювали: головою журі була директорка школи Горенкова С.Б. та члени журі: Бадюл Н. – лідер всеукраїнської молодіжної організації для нечуючих; Брикіна О.М. -вчитель інформатики, переможець 1-ого сезону «Танці з вчителями» та Микитюк Є.-учень 12-А класу, переможець 1-ого сезону «Танці з вчителями». Також на свято була запрошена Чепчіна І.І. – голова центрального правління українського товариства глухих.

У фінал вийшли 2 пари: Стьопкін В.В. разом з ученицею 12-А класу Куць Тетяною та Гаврилов С.В. з ученицею 8-А класу Шинкар Анастасією. Після підрахунку голосів та  батлу переможцями 2-ого сезону «Танці з вчителями» стали Стьопків В.В.  та Куць Тетяна, які були нагородженні перехідним кубком та білетами в театр для Стьопкіна В.В. і білетами в кінотеатр для учениці Куць Тетяни.
Вітаємо з перемогою!