Проводи національної дефлімпійської збірної України.

26 листопада відбулися урочисті проводи національної дефлімпійської збірної України на ХІХ зимові Дефлімпійські ігри в Італію. Підтримати дефлімпійців запросили і учнів нашої школи.
Національна дефлімпійська збірна команда зразка 2019 року – найчисельніша в історії участі України у зимових Дефлімпіадах. В команді – 15 жінок та 19 чоловіків.
Унікальність цієї команди в тому, що до неї увійшли як визнані лідери дефлімпійського спорту України, так і талановита перспективна молодь. Серед них – заслужені майстри спорту України (6 осіб), майстри спорту України міжнародного класу (3 осіб) та майстри спорту України (8 осіб).
На проводи до дефлімпійців завітали Наталія Могилевська, DZIDZIO, KAZKA, гурт Антитіла, Артем Пивоваров, гурт Open Kids та хореографічні колективи з інтегрованими композиціями; а також спортивна громадськість з усіх регіонів України.