Результати дистанційного навчання учнів спеціальної школи-інтернату І-ІІІ ступенів №9 міста Києва за тиждень 18.05-22.05.2020

Під час дистанційного навчання дуже важливим є зворотній зв‘язок – зворотній зв‘язок вчителя та учня.

«Зробив?, Молодець!, Чи все зрозумів?, Які труднощі виникли?, А яка у мене помилка?, Чому низький бал?»

Але це ще далеко не весь перелік запитань та відповідей, які виникають при дистанційному навчанні. І дуже важливо дати правильні відповіді, вірні настанови, направити у те саме – потрібне русло. Сухі відповіді, які позбавлені емоцій – не будуть актуальними для дитини з порушеннями розвитку. Адже тісний зв‘язок вчителя та учня, особливо учня з особливими освітніми потребами, взаєморозуміння, взаємопідтримка – це  реальність, в якій працюють наші вчителі та навчаються наші діти.

Результати дистанційного навчання 18.05-22.05