Організація освітнього процесу в 2020/2021 навчальному році

Шановні учні, батьки! Ось і закінчується літо! До початку нового -навчального року залишилися лічені дні. Незабаром перше вересня. Педагогічний колектив спеціальної школи-інтернату №9 міста Києва буде радий зустріти вас у стінах нашої рідної школи-інтернату. У зв’язку з пандемією, цей рік буде непростий. Освітній процес розпочнеться 1 вересня, але в нових умовах. З метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в школі створено модель тимчасового порядку організації освітнього процесу з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» №641 від 22.07.2020.