Святий Миколай завітав до школи-інтернат №9

«Святий Миколай завітав до школи-інтернат N9”День Святого Миколая – одне з найулюбленіших дитячих свят. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити діток за добрі вчинки. День Святого Миколая – свято несподіванок та подарунків.

Саме тому 18.12.2020 року в спеціальній школі-інтернат № 9 до Дня Святого Миколая вчителі разом з вихователями підготували свято для учнів початкових класів. Діти розповідали вірші, співали та навіть танцювали. До кожного класу завітав Святий Миколай, подарував діткам подарунки та побажав всім гарного настрою, веселих свят і незабутніх канікул, які вже зовсім скоро.

Радість,усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконують нас усіх, що важливо творити добро та дарувати всім свою любов, і тоді на обличчях ніколи не згасатиме щаслива усмішка та дитяча радість.