День пам‘яті жертв Голокосту в школі-інтернаті №9

З метою виховання ціннісного ставлення учнів до своєї Батьківщини, почуття патріотизму, всебічного гармонійного розвитку особистості кожного учня у спеціальній школі-інтернаті N9 проведено ряд тематичних заходів «Свіча Голокосту не згасне…»

В цей день по всій Україні та за її межами проводяться заходи з вшанування пам’яті безневинно закатованих фашистами представників єврейської нації.

Так і в нашій школі, вихователі провели виховні бесіди, бібліотекар підготувала книжкову виставку  в якій були представлені художні, довідкові та публіцистичні видання, фотоматеріали, журнальні та газетні публікації.

А також, учням були представлені відеоматеріали, які ще раз нагадали про ці трагічні події.

Цю втрату ніяк не заповнити. Але нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися!