«70-річчя від Дня народження Леоніда Константиновича Каденюка»

28 січня– 70 років від дня народження Героя України, генерал-майора авіації Леоніда Костянтиновича Каденюка. Він – перший космонавт незалежної України. Леонід Каденюк був людиною з великим серцем та безмежною любов’ю до Батьківщини.
Тому в спеціальній школі-інтернаті N9 на честь 70-річчя Леоніда Каденюка вихователі провели виховні години, на яких розповіли учням про видатного космонавта, патріота своєї Батьківщини.
Також бібліотекар підготувала виставку літератури, де учні мали змогу ознайомитись з книгами та матеріалами, які присвячені Леоніду Каденюку.
Ми шануємо та пам’ятаємо нашого героя, який за відносно невеликий проміжок часу свого земного життя зробив вагомий внесок в українську космонавтику.