Моніторинг харчування в школі-інтернаті №9

З урахуванням усіх протиепідемічних заходів, з метою перевірки дотримання   калькуляції та вимог технологічних карток щодо приготування страв, визначених двотижневим меню, дотримання санітарно-гігієнічних норм робочих місць працівників кухні, перевірки вагових норм виходу готової продукції, з 01 по 05 лютого 2021 року адміністрацією та бракеражною комісією  спеціальної школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 9 міста Києва було здійснено перевірку організації харчування учнів 1-12 класів.

Моніторинг показав, що якість харчових продуктів і готових страв, виконання норм харчування, дотримання протиепідемічних та санітарно-гігієнічних вимог, естетичність подачі готових страв організовано на належному рівні. Щоденний раціон учнів включає в себе овочі,  м’ясні та рибні вироби, кисломолочні продукти, хлібобулочні вироби,  мед  та різноманітні напої.