8 березня 2019

Свято 8Березня 
Весна – найпрекрасніша пора року! Як же хочеться побажати всім жінкам та дівчаткам, квітнути, немов пишні троянди! Краси вам у всьому, радості від розквіту природи!
Традиційно цього святкового дня до нас завітали наші друзі, шефи Академії СБУ разом із курсантами Академії, які підготували свою концертну програму; нам приємно було бачити серед почесних гостей Левицького Михайла Мусійовича – Голову Київської організації УТОГ; також на святі була присутня Щуцька Ганна Володимирівна, – директор коледжу легкої промисловості; а ще у нас була гостя із- закордону – Мішель Фреас – доцент кафедри гуманітарних та іноземних мов, фахівець з американської мови жестів американського коледжу США Santa Fe College. 
Учні декламували вірші присвячені весні, жінці, мамі, презентували таночок квітів, а також таночок джентельменів, додали настрою глядачам від перегляду клоунади “Швейк у лікаря”, було презентовано відео привітання від мужньої половини педагогічного колективу, і на фінал пісня Дзідзьо “Я їду до мами”. 
Святкового настрою нам усім! Прийшла весна, тішимось!