ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ!

Шановні учні та батьки учнів

 спеціальної школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 9 міста Києва!

Доводимо до Вашого відома, що:

1. У період з 05 квітня 2021 року спеціальна школа-інтернат І-ІІІ ступенів № 9 міста Києва перейшла на дистанційну форму навчання, яка передбачає синхронний та асинхронний режим роботи з учнями:

– асинхронний режим – взаємодія між суб’єктами дистанційного навчання, під час якої учасники взаємодіють між собою із затримкою у часі, застосовуючи при цьому інтерактивні освітні платформи, електронну пошту, форуми, соціальні мережі тощо (месенджери – Telegram, Facebook Messenger, Viber; соціальні мережі – Instagram, Facebook; хмарні сервіси – OneDrive; Google Диск; YouTube);

– синхронний режим – взаємодія між суб’єктами дистанційного навчання, під час якої учасники одночасно перебувають у вебсередовищі дистанційного навчання – чат, аудіо-, відео конференції, соціальні мережі (відеоконференції – Zoom, Google Meet, YouTube (трансляція); месенджери – Тelegram, Facebook Messenger, Viber).

2. Відповідно до Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти (наказ МОН від 08.09.2020 № 1115) «…Педагогічні працівники самостійно визначають режим (асинхронний або синхронний) проведення навчальних занять. При цьому не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу освіти, організовується в синхронному режимі (решта навчального часу організовується в асинхронному режимі)…» (Зауважимо, що онлайн-тестування також є елементом синхронного навчання).

3. Платформи для синхронного режиму навчання: Zoom, Skype, На урок, Всеосвіта.

4. Батьки сприяють виконанню дитиною освітньої програми, навчальних програм з окремих предметів і досягненню ними результатів навчання. Дбають про фізичне та психічне здоров’я дітей, а також сприяють дотриманню учнями академічної доброчесності в освітньому процесі.

5. Всі уроки проводяться відповідно до розкладів уроків  http://school9.kiev.ua/?page_id=6512

6. Організація освітнього процесу під час дистанційного навчання здійснюється у межах робочого часу педагогічних працівників, тому зворотній зв’язок налаштовано з 09.00 до 17.00 даного робочого дня (або на наступний день з часу Вашого звернення). Вихідні та святкові дні – не є робочим часом вчителя!

7. Якщо з будь яких причин учитель-предметник протягом двох діб із часу Вашого звернення не виходить на зв’язок, Ви маєте право звернутися на електронну пошту адміністрації закладу internat9kyiv@gmail.com або написати нам на офіційному сайті за посиланням http://school9.kiev.ua/?page_id=45 , для оперативного вирішення Вашого питання щодо організації дистанційного навчання.

8. Для того, щоб Ваше звернення було розглянуто якнайшвидше, у стрічці «Тема» напишіть прізвище вчителя-предметника, з яким Ви не змогли зв’язатися (якщо такої інформації Ви не маєте, то вкажіть предмет і клас, в якому навчається Ваша дитина).

Дякуємо за співпрацю.

З повагою адміністрація!