До Дня Цивільного захисту

В рамках плану підготовки до проведення Дня Цивільного захисту, зі здобувачами освіти 5-12класів, було проведено навчальні заняття з цивільної оборони.
Фролова І.Ю., громадський інспектор з техніки безпеки пояснила учням основні питання ЦО та доповіла по темі: “Дії населення під час надзвичайних ситуацій – тероризм; техногенні, природні, соціальні, воєнні катастрофи.” 
Також відбулась демонстрація фільму “Це варто знати кожному”.
Рижкова І.В., вчитель географії, доповіла присутнім про стихійні лиха природного характеру.
Вчителем хімії Полянською Т. М. було проведено навчальні заняття для учнів 9-10 класів на тему: “Дії населення на випадок отруєння сильнодіючими отруйними речовинами.”
Вчителем фізики Богаченко М. С. було проведено навчальні заняття для здобувачів освіти 10-12 класів на тему: “Фізика та екологія: забруднення навколишнього середовища”.
Розглядали питання впливу на екологічний розвиток техніки; типи і види забруднення довкілля; наслідки парникового ефекту; електромагнітне забруднення; радіація, тощо.
Вчителем біології Сінчуком О. А. було проведено навчальні заняття для здобувачів освіти 8-А та 10-А класів на тему: “Перша допомога при переломах та кровотечах”