Адміністрація школи

Горенкова Світлана Богданівна

Директор  школи.

За фахом дефектолог. В школі-інтернаті працює з 2008 року. Вчитель з розвитку слухового сприймання та формування вимови. Спеціаліст вищої категорії. Нагороджена грамотами РУО, ГУОН. В школу прийшла за покликанням.

«Формувати в учнів позитивні умови навчальної діяльності, пізнавальний інтерес, бажання вчитися, потребу в розширенні та набутті знань шляхом використання інноваційних технологій»

Коб’юк Мар’яна Валеріївна

Заступник директора з навчально-виховної роботи.

За фахом дефектолог, вчитель початкових   класів. В школі-інтернаті працює з 2013 року. Спеціаліст другої категорії.

“В кожній людині є сонце, треба тільки дати можливість йому світити” 

Москаленко  Тетяна Іванівна

Заступник директора з навчально – виховної роботи.

За фахом дефектолог. Вчитель   корекційно-розвиткової  роботи. Спеціаліст вищої категорії. Учитель – методист. В школі –   інтернаті працює з 1986 року. Нагороджена грамотами РУО, ГУОН, МОН, подяками   Голосіївської РДА, Подякою Президії правління УТОГ. В основі її творчих успіхів лежить   висока професійна компетентність і вміння передавати свої знання іншим. На заняттях   відкриває перед учнями світ рідної мови допомагає їм навчитись користуватись залишками   слуху, формує їх мовлення, що в майбутньому допоможе їм знайти гідне місце в соціумі.

Литвиненко Дарія Сергіївна

Заступник директора з виховної роботи.

За фахом дефектолог, вчитель української мови та літератури. В школі-інтернаті працює з 2010 року. Спеціаліст другої категорії.

“Вмінння знаходити обдарованих та здібних дітей-талант. Вміння їх вирощувати-мистецтво. Але найважливіше є любов до дитини.”Петровська Алла Миколаївна.

Заступник директора з господарської роботи.

В школі працює з 2015 року.

www.000webhost.com