Педагогічний колектив

ПЕДАГОГ-ОРГАНІЗАТОР – КОВАЧ ІГОР ЮРІЙОВИЧ, ГУК ГРИГОРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ІНСТРУКТОР ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ – ГЕРІЙ РОМАН РОМАНОВИЧ

ПСИХОЛОГ – ГЛАГОВСЬКА ЛАРИСА ВЕНІАМІНІВНА 

БІБЛІОТЕКАР – ЛИТВИН ОЛЕНА ІВАНІВНА

ПОЧАТКОВА ШКОЛА

БІЛА НАДІЯ КОНСТЯНТИНІВНА – вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії.

ДОМАНСЬКА МАРІАННА СТАНІСЛАВІВНА – вчитель початкових класів, спеціаліст.

КОВТУН ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА – вчитель початкових класів, спеціаліст.

КОНОВАЛЕНКО ОКСАНА ЮРІЇВНА – вчитель початкових класів, спеціаліст ІІ категорії.

МОЙСЕЄНКО СВІТЛАНА БОРИСІВНА – вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії.

МОТИЛЬ ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА – вчитель початкових класів, спеціаліст.

ПАСІЧНИК РАЇСА ГРИГОРІВНА – вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії.

ПОЛІЩУК ОКСАНА БОРИСІВНА – вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії.

СЕМЕНОВА ТЕТЯНА МИХАЙЛІВНА – вчитель початкових класів, спеціаліст І категорії.

СЕРЕБРЕННІКОВА ОКСАНА ПЕТРІВНА – вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії.

СУСІДКО ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА – вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.

ЯКУНЧЕНКОВА НАТАЛІЯ МИТРОФАНІВНА – вчитель початкових класів, спеціаліст І категорії.

 

СТАРША ШКОЛА

БРИКІНА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА – вчитель історії, спеціаліст вищої категорії.

ВТОРЕНКО ЛАРИСА ГРИГОРІВНА – вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії.

ГРІНЧЕНКО ЗІНАЇДА ІВАНІВНА – вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

ГРІНЧЕНКО ІРИНА СЕРГІЇВНА – вчитель жестової мови, спеціаліст вищої категорії.

ДЕНИСОВА ЛАРИСА АРКАДІЇВНА – вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

ДОРОШ ОЛЕКСАНДР ВІТАЛІЙОВИЧ – вчитель фізичної культури, спеціаліст вищої категорії.

ДУБРОВСЬКА-МОСТОВА ОЛЬГА ЮРІЇВНА – вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії.

КОВАЛЕНКО ТЕТЯНА ГРИГОРІВНА – вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії.

КОВАЧ ІГОР ЮРІЙОВИЧ – вчитель фізичної культури, спеціаліст І категорії.

КУРУЩАК ТАІСІЯ ІВАНІВНА – вчитель малювання.

МАТЮШЕНКО КАТЕРИНА МИКОЛАЇВНА – вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

МОРГУН ГАЛИНА ГАВРИЛІВНА – вчитель математики, спеціаліст вищої категорії.

ПОЛЯНСЬКА ТЕТЯНА МИХАЙЛІВНА – вчитель хімії, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

ПОНОМАР ЛЮБОВ ПЕТРІВНА – вчитель фізики, спеціаліст І категорії.

РИЖКОВА ІННА ВАСИЛІВНА – вчитель географії, спеціаліст вищої категорії.

РУЖИН ІННА ВІКТОРІВНА – вчитель зарубіжної літератури, спеціаліст ІІ категорії.

СІНЧУК ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ – вчитель біології, спеціаліст

СТЬОПКІН ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ – вчитель трудового навчання, спеціаліст вищої категорії.

УТЬОНКОВА СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА – вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії.

ВЧИТЕЛІ КОРЕКЦІЙНО-РОЗВИТКОВОЇ РОБОТИ

БАБЧЕНКО ЛАРИСА ІВАНІВНА – вчитель математики, спеціаліст І категорії.

БУРМАНТОВА НАТАЛІЯ ЮРІЇВНА -вчитель розвитку слухового сприймання та формування вимови, спеціаліст вищої категорії.

ГАРБАР ТАМІЛА ВІТАЛІЇВНА – вчитель розвитку слухового сприймання та формування вимови, спеціаліст вищої категорії.

ГУК ГРИГОРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ – вчитель ритміки, спеціаліст.

КОВАЛЬЧУК ОЛЕГ ВІКТОРОВИЧ – вчитель  лікувальної та фізичної культури, спеціаліст.

КОНОВАЛЕНКО МАРІЯ ВІКТОРІВНА – вчитель розвитку слухового сприймання та формування вимови, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

КРЕКОТЕНЬ ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА – соціальний педагог.

КУРУШКІНА НАТАЛІЯ ОЛЕКСІЇВНА – вчитель розвитку слухового сприймання та формування вимови, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

МАЛЬЦЕВА ІРИНА ЮРІЇВНА – логопед, спеціаліст.

НЕХОЦА ОЛЕНА ГРИГОРІВНА – вчитель розвитку слухового сприймання та формування вимови, спеціаліст вищої категорії.

РІДКОВЕЦЬ ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА – вчитель розвитку слухового сприймання та формування вимови, спеціаліст І категорії.

ЩАВЛІНСЬКА ЗОЯ МИКОЛАЇВНА – вчитель розвитку слухового сприймання та формування вимови, спеціаліст вищої категорії.

 

ВИХОВНА РОБОТА

ГАВРИЛОВ СЕРГІЙ В’ЯЧЕСЛАВОВИЧ – вихователь, спеціаліст вищої категорії, вихователь-методист.

ДРИГА ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ – вихователь, спеціаліст І категорії.

ІВАНОВ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ – вихователь, спеціаліст вищої категорії.

КЕЛЬМАН МАР’ЯНА ВАСИЛІВНА – вихователь.

КЛИМЮК ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА – вихователь.

КОВТУН АЛЛА ГРИГОРІВНА – вихователь, спеціаліст І категорії.

ЛИЗУН ЛАРИСА ФЕДОРІВНА – керівник гуртка.

МАКСИМЕНКО ЛЕОНІД МИКОЛАЙОВИЧ – вихователь, спеціаліст вищої категорії.

ПРИМАЧЕНКО НАТАЛІЯ ГРИГОРІВНА – вихователь, спеціаліст ІI категорії.

РЕУТОВА ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА – керівник гуртка.

СЕЛЕЗНЬОВА ІРИНА ВАЛЕРІЇВНА – вихователь, спеціаліст.

СПІНОВА ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА – вихователь.

СТУПАК ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ – вихователь, спеціаліст І категорії.

ФРОЛОВА ІРИНА ЮРІЇВНА – вихователь, спеціаліст вищої категорії.

 

МЕДИЧНА ЧАСТИНА

СОТСКОВА НАДІЯ ПИЛИПІВНА – лікар.

ШАБАЛА ВАЛЕНТИНА ІВАНІВНА – медсестра, відповідає за харчування.

ХУДОЛЕЙ ОЛЕНА АНАТОЛІВНА – медсестра.

www.000webhost.com