Вас вітає cпеціальна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №9 міста Києва

Горенкова Світлана Богданівна

Директор  школи. За фахом дефектолог. В школі-інтернаті працює з 2008 року. Вчитель з розвитку слухового сприймання та формування вимови. Спеціаліст вищої категорії. Нагороджена грамотами РУО, ГУОН. В школу прийшла за покликанням. «Формувати в учнів позитивні умови навчальної діяльності, пізнавальний інтерес, бажання вчитися, потребу в розширенні та набутті знань шляхом використання інноваційних технологій»

oks

Пастернак Оксана Леонідівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи. За фахом дефектолог.  Вчитель початкових  класів. В школі -  інтернаті   працює з 2013 року. «Вчитель -це не професія,а покликання.Він не тількі навчає, а й сам завжди готовий навчатися. Вдячна   долі за те,що працює з добрими,щирими дітьми, які відкривають для себе цей світ  по - особливому.

tet

Москаленко  Тетяна Іванівна

Заступник директора з навчально - виховної роботи. За фахом дефектолог. Вчитель   корекційно-розвиткової  роботи. Спеціаліст вищої категорії. Вчитель - методист. В школі -   інтернаті працює з 1986 року. Нагороджена грамотами РУО, ГУОН, МОН, подяками   Голосіївської РДА, Подякою Президії правління УТОГ. В основі її творчих успіхів лежить   висока професійна компетентність і вміння передавати свої знання іншим. На заняттях   відкриває перед учнями світ рідної мови допомагає їм навчитись користуватись залишками   слуху, формує їх мовлення, що в майбутньому допоможе їм знайти гідне місце в соціумі.

mar

Коб'юк Мар'яна Валеріївна

Заступник директора з виховної роботи. За фахом вчитель початкових   класів. В школі-інтернаті працює з 2013 року. Спеціаліст другої категорії.  "В кожній людині є сонце, треба тільки дати можливість йому світити"
Та просто гарненька.

Petrovska AM

Петровська Алла Миколаївна.

Заступник директора з господарської роботи. В школі працює з 2015 року.

www.000webhost.com