Вас вітає cпеціальна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №9 міста Києва

rev 1грудня , учні 6-А, 6-Б, 7-В класів відвідали виставку «Революціонуймо». Це міжнародний проект-дослідження. Понад 30 сучасних митців та мистецьких груп з 15 країн мовою інсталяції, живопису, мультимедій, відео та фото розповіли нам про події революцій, зокрема і про особливу історичну подію – Революції Гідності.

Виставка демонструє, що прагнення свободи, гідного рівня життя, поваги до громадян є універсальними принципами, які поділяють всі люди.

rev 2

rev 3

rev 4

rev 5

rev 6

day deaf 2Цей день не є святом, він покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей із обмеженими можливостями.
Захід підготували і провели вихователі - Королюк А.О., Смірнова О.О., Доманська М.С.

day deaf 1

day deaf 3

Dey2018Виховний захід для учнів День Гідності і Свободи.
Це свято, яке встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
       Захід підготували та провели вихователі - Кельман М. В. та Голуб В. О.

Виставку тематичної літератури організовано шкільним бібліотекарем - Литвин О. І.

volley11.2018Змагання з волейболу у Пуща-Водиці в рамках проведення комплексного заходу "Спортивний тиждень до Міжнародного дня людей з інвалідністю".

www.000webhost.com