Вас вітає cпеціальна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №9 міста Києва

warЩороку, 28 жовтня, ми відзначаємо День визволення України від фашистських загарбників. Напередодні цієї дати, вчитель правознавства та історії Ступак І.М. підготував для учнів 5-12 класів виховний захід. 
Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Вже майже досконально вивчені всі масштаби цієї згубної війни. Її причини, її наслідки. Перемога. Це була перемога зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. Це не можна описати простими словами. Складні формулювання так само не підійдуть. Не можна висловити те, що відчували наші батьки і діди, матері і бабусі, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті. Не можна висловити, але ми і не маємо права забути те, що розповідали нам свідки, які так чи інакше брали участь в цьому.
З метою закріпити й увіковічити історичну пам’ять написано і пишуться маса книг, документальна і художня література. Відзнято безліч відеоматеріалу. Все це доступно, шкода, що відходять у інші світи справжні свідки тих давніх подій, які назавжди змінили світ...
1943 - 1944 роки.. Це роки кульмінаційних результатів важливих наступальних операцій, найбільш значимі з яких: Донбаська - з 13-го серпня по 22-е вересня 1943-го року, Корсунь-Шевченківська операція - з 24-го грудня 1943-го по 17-е лютого 1944 - го року, Львівсько-Сандомирська - з 13-го липня по 29-е серпня 1944-го року і заключна Східно-Карпатська операція, яка була розпочата військами і з’єднаннями радянської армії з 8-го вересня 1944-го року і призвела до остаточного звільнення та вигнання останніх гітлерівських загарбників з території України 28-го жовтня 1944-го року.
До кінця війни залишалося ще пів року...
Будемо пам’ятати і не забувати!
У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення!
Добра пам’ять про вас завжди буде жити в наших серцях.
З Днем визволення України!

www.000webhost.com