Вас вітає cпеціальна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №9 міста Києва

Kolektyv 11.2017

 

 

ПЕДАГОГ-ОРГАНІЗАТОР – РЕКМЕТ ОКСАНА ПЕТРІВНА

ІНСТРУКТОР ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ - ГЕРІЙ РОМАН РОМАНОВИЧ

ПСИХОЛОГ – ШПАЧЕНКО ЮЛІЯ ПЕТРІВНА

БІБЛІОТЕКАР – ЛИТВИН ОЛЕНА ІВАНІВНА

 

ПОЧАТКОВА ШКОЛА

БІЛА НАДІЯ КОНСТЯНТИНІВНА - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії.

КОНОВАЛЕНКО ОКСАНА ЮРІЇВНА - вчитель початкових класів, спеціаліст.

ЛИСЕНКО АННА СЕРГІЇВНА - вчитель початкових класів, спеціаліст І категорії.

МОЙСЕЄНКО СВІТЛАНА БОРИСІВНА - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії.

МОТИЛЬ ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА - вчитель початкових класів, спеціаліст.

ПАСІЧНИК РАЇСА ГРИГОРІВНА - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії.

ПОЛІЩУК ОКСАНА БОРИСІВНА - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії.

СЕМЕНОВА ТЕТЯНА МИХАЙЛІВНА - вчитель початкових класів, спеціаліст І категорії.

СЕРЕБРЕННІКОВА ОКСАНА ПЕТРІВНА - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії.

СУСІДКО ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.

ЯКУНЧЕНКОВА НАТАЛІЯ МИТРОФАНІВНА - вчитель початкових класів, спеціаліст І категорії.

 

СТАРША ШКОЛА

БОНДАРЕНКО ІРИНА ГРИГОРІВНА – вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії.

БІЛОЦЬКА МАРИНА СЕРГІЇВНА – вчитель трудового навчання , спеціаліст вищої категорії.

ВТОРЕНКО ЛАРИСА ГРИГОРІВНА - вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії.

ГРІНЧЕНКО ЗІНАЇДА ІВАНІВНА - вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.

ДЕНИСОВА ЛАРИСА АРКАДІВНА - вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії.

ДОРОШ ОЛЕКСАНДР ВІТАЛІЙОВИЧ – вчитель фізичної культури, спеціаліст вищої категорії.

ДУБРОВСЬКА-МОСТОВА ОЛЬГА ЮРІЇВНА - вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії.

КОВАЛЕНКО ТЕТЯНА ГРИГОРІВНА - вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії.

КОВАЧ ІГОР ЮРІЙОВИЧ - вчитель фізичної культури, спеціаліст першої категорії.

МАТЮШЕНКО КАТЕРИНА МИКОЛАЇВНА – вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії,вчитель-методист.

МОРГУН ГАЛИНА ГАВРИЛІВНА - вчитель математики, спеціаліст вищої категорії.

ПОЛЯНСЬКА ТЕТЯНА МИХАЙЛІВНА – вчитель хімії, спеціаліст вищої категорії.

РИЖКОВА ІННА ВАСИЛІВНА – вчитель географії, спеціаліст вищої категорії.

РУЖИН ІННА ВІКТОРІВНА – вчитель зарубіжної літератури, спеціаліст.

СЕМЕНЮК ТЕТЯНА ГРИГОРІВНА - вчитель математики, спеціаліст вищої категорії.

СТЬОПКІН ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ – вчитель трудового навчання, спеціаліст вищої категорії.

УТЬОНКОВА СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА - вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії.

ХАМАЗА ОЛЕНА ВІКТОРІВНА – вчитель біології, спеціаліст вищої категорії.

ШКУРЕНКО ВІТАЛІЇ ПАВЛОВИЧ – вчитель фізики, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель, вчитель-методист.

ШМАЛЬ НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА – вчитель образотворчого мистецтва, спеціаліст ІІ категорії.

ВЧИТЕЛІ КОРЕКЦІЙНО-РОЗВИТКОВОЇ РОБОТИ

БУРМАНТОВА НАТАЛІЯ ЮРІЇВНА -вчитель розвитку слухового сприймання та формування вимови, спеціаліст вищої категорії.

ГАРБАР ТАМІЛА ВІТАЛІЇВНА – вчитель розвитку слухового сприймання та формування вимови, спеціаліст вищої категорії.

ГУК ГРИГОРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ – вчитель ритміки, спеціаліст.

КОНОВАЛЕНКО МАРІЯ ВІКТОРІВНА – вчитель розвитку слухового сприймання та формування вимови, спеціаліст вищої категорії,старший вчитель.

КУРУШКІНА НАТАЛІЯ ОЛЕКСІЇВНА – вчитель розвитку слухового сприймання та формування вимови, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.

МАЛИШЕВСЬКИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ – вчитель лікувальної фізкультури, спеціаліст.

НЕХОЦА ОЛЕНА ГРИГОРІВНА – вчитель розвитку слухового сприймання та формування вимови, спеціаліст вищої категорії.

РІДКОВЕЦЬ ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА – вчитель розвитку слухового сприймання та формування вимови, спеціаліст І категорії.

ЩАВЛІНСЬКА ЗОЯ МИКОЛАЇВНА – вчитель розвитку слухового сприймання та формування вимови, спеціаліст вищої категорії.

ВИХОВНА РОБОТА

БРИКІНА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА – вихователь, спеціаліст вищої категорії.

ГАВРИЛОВ СЕРГІЙ В’ЯЧЕСЛАВОВИЧ - вихователь, спеціаліст вищої категорії, вихователь-методист.

ГУР МАРИНА ВАСИЛІВНА - вихователь, спеціаліст.

ГРІНЧЕНКО ІРИНА СЕРГІЇВНА - вихователь, спеціаліст вищої категорії.

ДОМАНСЬКА МАРІАННА СТАНІСЛАВІВНА - вихователь, спеціаліст.

ДРИГА ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ - вихователь, спеціаліст І категорії.

ІВАНОВ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ - вихователь, спеціаліст вищої категорії.

КОВТУН АЛЛА МИКОЛАЇВНА - вихователь, спеціаліст ІІ категорії.

КОВТУН ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА - вихователь, спеціаліст.

ЛИЗУН ЛАРИСА ФЕДОРІВНА - керівник гуртка.

МАКСИМЕНКО ЛЕОНІД МИКОЛАЙОВИЧ - вихователь, спеціаліст вищої категорії.

ПОЛТОРАЦЬКИЙ МАКСИМ МИКОЛАЙОВИЧ - вихователь, спеціаліст.

РЕУТОВА ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА – керівник гуртка.

СЕЛЕЗНЬОВА ІРИНА ВАЛЕРІЇВНА - вихователь, спеціаліст.

СТУПАК ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ - вихователь, спеціаліст І категорії.

ФРОЛОВА ІРИНА ЮРІЇВНА - вихователь, спеціаліст вищої категорії.

МЕДИЧНА ЧАСТИНА

КРЕТОВИЧ ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА - лікар

ШАБАЛА ВАЛЕНТИНА ІВАНІВНА – медсестра, відповідає за харчування

ХУДОЛЕЙ ОЛЕНА АНАТОЛІВНА - медсестра

www.000webhost.com